Najbliższe konferencje - jesień 2021

Sezon konferencyjny w pełni. W wersji on-line, on-site lub hybrydowej odbywa się wiele eventów. W najbliższym czasie możecie mnie spotkać na dwóch wydarzeniach. Poniżej krótkie info na temat każdego z nich. Jeżeli będziecie w nich też uczestniczyli koniecznie dajcie znać!

DevOps@Enterprise Forum 2021

7-8 października 2021

To nowe wydarzenie na mapie polskich konferencji. Dedykowane jest zarówno inżynierom pracującym w obszarze DevOps jak i managerom takich zespołów. Dla wszystkich osób, które chcą poznać tajniki tworzenia kultury DevOps w organizacji albo rozwijać swoje zespoły i czerpać dobre przykłady od innych i podzielić się z nimi doświadczeniami. 

Wśród głównych obszarów tematycznych, które zostaną poruszone w ramach sesji i warsztatów znajdują się między innymi konteneryzacja i orkiestracja kontenerów, wykorzystanie narzędzi klasy Infrastructure-as-a-code czy zagadnienia związane z budową kultury DevOps w organizacji. 

Ja zapraszam na moją sesję w ramach tematów związanych z kompetencjami i czynnikiem ludzkim w kontekście stosowania DevOps. 

Wspólny język – klucz do efektywnej współpracy

IT Professional Security Bootcamp 2021

23-24 września 2021

Jeszcze we wrześniu spotkamy się, nie pierwszy zresztą raz, na IT Professional Bootcamp 2021. Co ważne spotkamy się osobiście, bo to pierwsza od dawna konferencja, która ma miejsce nie w cyberprzestrzeni. Ale o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni będziemy rozmawiać. 

W ramach swojej sesji opowiem trochę o bezpieczeństwie procesu automatyzacji zarówno od strony infrastruktury, która służy do automatyzowania procesów, jak i wykonywaniu samego scenariusza.

Aspekty bezpieczeństwa przy automatyzacji w IT

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

ZdradziĆ Ci sekretY udanego projektu automatyzacji?

(link otwiera się w nowym oknie)