Piotr Wojciechowski

CCIE #25543

Cześć. Witam Cię w serwisie Szkoła DevNet. Chcę się podzielić z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu automatyzacji infrastruktury teleinformatycznej, sieci komputerowych, aplikacji, a także programowania. To wszystko zawiera się w szeroko pojętych hasłach takich jak DevOps, NetOps, SysOps czy wspomniany już DevNet.

projekty

Przygotowanie kompleksowych projektów oraz audytów i przeglądów rozwiązań infrastruktury IT.

wdrożenia

Realizacja projektów dla różnej wielkości spółek zarówno polskich jak i międzynarodowych.

Konsultacje

Wiele firm i instytucji zatrudnia wyśmienitych fachowców. Opinia zewnętrznego eksperta pozwala im weryfikować pomysły i lepiej planować projekty,

kursy on-line

Szkolenia, warsztaty i kursy on-line

warsztaty

Warsztaty i szkolenia przeprowadzane w siedzibie klienta

konferencje

Prelegent na wielu polskich i zagranicznych konferencjach i meet-up’ach

Opinie KLientów i partnerów

W czasie swojej kariery miałem przyjemność pracować z wyśmienitymi ekspertami, inżynierami i managerami zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasze drogi przecięły się przy okazji różnego typu i skali projektów. Często spotykaliśmy się wielokrotnie, za każdym razem w innej roli. Ich opinia o mnie i mojej pracy jest dla mnie bardzo cenna.

Maciej Lelusz

CEO, inleo

"Niewątpliwie jeden z polskich ekspertów z zakresu sieci komputerowych o szerokich kompetencjach i zainteresowaniach. Magik, odkrywca i innowator w jednej osobie"

Andrzej Karpiński

"Młody gniewny! Niektórzy ludzie na rynku osiągając pewien poziom przez lata na nim pozostają. Piotrek przyjął strategię ucieczki do przodu, i ciągle trzeba gonić zajączka :-)”

Luke Clinch

Global Infrastructure Director, Verifone

"From the many years I have worked with Piotr, aside from technical subject matter expertise, he is proactive in driving his assignments and indeed the surrounding project objectives toward a holistic goal in line with best practice and longevity.”